Aydınlatıcı Oksijen Serumu - 50ml

Oksijen Serumu - Mitokondri Hedef Eylem Ürünü...

Yaşlanma, çevresel kirlilik, sigara kullanımı, kötü beslenme alışkanlıkları nedeniyle cilt hücrelerinin oksijen alması ve enerjisi azalır. Zamanla ciltte renk değişimi ince çizgiler ve foto yaşlanma belirtileri başlar Oxylastil hiyalüronik asit ve stabil C vitamini içerikli serum yağsız formülü ile mitokondriyi hedef alır.

Ciltteki asfiksi semptomlarını azaltır, genç bir cildin parlaklığını, enerjisini ve canlılığını tekrar kazandırır.

Ciltteki renk düzensizliklerini aydınlatır ve bütünleştirir.

Profesyonel  Boy: 50 ml

Perakende Boy: 9x5 ml

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Oksilastil: Biyoteknolojik sentezler ile birlikte bu glikopeptit glukozdan elde edilir. Hücresel solunumu ve buna bağlı olarak oksijen almayı arttırmak için mitokondrinin (hücrenin güç merkezi) işlevini harekete geçirir. Çevresel kirliliğin, sigaranın, kötü beslenme alışkanlıklarının vs. zararlı etkilerine karşı savaşmaya yardımcı olur. Araştırmalar, oksilastilli tedavinin hücresel oksijen almayı %147 oranında arttırdığını ortaya koymaktadır. 

C Vitamini: Oksijen almanın bir sonucu olarak, melaninin kahverengi olan rengini aydınlatma kapasitesine sahip olduğu için cilt tonunu aydınlatır ve bütünleştirir. 

Hyaluronik asit: Cildi derin ve yoğun bir şekilde nemlendirir (intradermal nemlendirme). Hücrelerin bulunduğu çevreyi güçlendirerek, yalnızca nem seviyelerini değil ayrıca daha sağlıklı bir görünüm ile sonuçlanan hücresel çalışma yöntemlerini geliştirir. 

Sizi Arayalım