Kök Hücre Aktivatörü - 50ml

Kök Hücre Aktivatörü - DNA Hedef Eylem Ürünü...

Soya aktif peptitleri (phytosan), hyaluronik asit ve organik silikon içerikli DNA yı hedef alan serumdur. Hücreler; yaşlanma, serbest radikaller, UV radyasyonu ve bazı dış faktörler tarafından zarar gören DNA’yı tamir etme yetisini zamanla kaybeder. 

Cildin yenilenmesi özellikle konu kök hücre olduğunda nükleik asitlerin sağlıklı olmasına 
bağlıdır.
 
Kök hücreleri serbest radikallerin etkilerinden korur ve onarır. Protein sentezini arttırarak hücrelerin canlandırıcı işlevlerini harekete geçirir. Bu durum daha iyileştirilmiş bir görünüm cilt gerginliği ve kırışıklıklarda azalma ile sonuçlanır.

Profesyonel  Boy: 50 ml
Perakende Boy: 9x5 ml

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Soya fasülyesinden aktif peptitler (Phytosan): Güneş ışınlarına maruz kalmadan dolayı oluşan cildin yaşlanması etkilerine ve kırışıklık oluşumuna neden olan etmenlere karşı savaşır: 
Biyolojik koruma ‘faktörü’, doğal DNA koruması ve tamir mekanizmaları için gerekli olan hücre enerji seviyesini devam ettirir. Gergin durumlarda harekete geçen ECM’nin bileşenlerini koruyarak onun proteolitik enzimlerini engeller.Protein sentezini arttırarak hücrelerin canlandırıcı işlevlerini harekete geçirir. Bu durum, daha iyileştirilmiş bir görünüm ve cilt gerginliği ve kırışıklıklarda azalma ile sonuçlanır. DNA 'yı onarıp enerji verir. 

Organik silikon: Serbest radikalleri bozucu kolajenden korur (anti-glikasyon etkisi). Hücreler arası bir yapıştırıcı gibi hücreler arasındaki bağlantıyı yeniler. Dokuları canlandırır. 

Hyaluronik asit: Derin ve yoğun bir şekilde cildi nemlendirir. Hücrelerin bulunduğu çevreyi güçlendirerek, yalnızca nem seviyelerini değil ayrıca daha sağlıklı bir görünüm ile sonuçlanan hücresel çalışma yöntemlerini geliştirir. 

Sizi Arayalım