Bez Maske

Cilde derin ve uzun süreli nemlendirme etkisi sağlar...
 
Derin bir şekilde epidermise nüfuz eder ve su kaybını önler. Buna ek olarak, cilt yüzeyinde su kaybına karşı transepidermal koruma etkisi yaratan bir koruyucu film oluşturur. Hemen cilt tarafından emilir. Bakteriyel mayalanma yoluyla elde edilen doğrusal bir yapı ile birlikte anyonik bir polisakkarittir. Hem fiziksel hem de biyolojik özellikleri olduğundan dolayı bu ürün aktif bir içerik ve bir yardımcı madde olarak kullanılır. Rahatlatır, nemlendirir, yaşlanmaya karşı savaşır ve yeniden yapılandırır.  

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Phytocell TM malus domestica: Cildin kök hücrelerini koruyan bitki kök hücresi. Cilt kök hücrelerinin korunması için geliştirilen bu devrimsel teknoloji, PhytoCellTec ™ Malus Domestica, Uttwiler Spätlauber adı verilen tuhaf bir İsviçre elmasının kök hücrelerine dayanan libozomal bir hazırlıktır. Mükemmel derecede depolama kapasitesi bunun sayesinde potansiyel dayanıklılığı ile bilinir. Çalışmalar çift etkili PhytoCellTec ™ Malus Domestica’nın: yeni bir doku oluşturmak için cilt kök hücrelerinin özelliklerini ve yeteneklerini korumasına yardımcı olduğunu gösteriyor. Yaşlanmayı yavaşlatır ve kırışıklıklar ile savaşır. 

Phytocell tec & trade’in temel özellikleri:

Malus domestica: Cilt kök hücrelerinin yaşam süresini korur. Gerekli hücrelerin yaşlanmasını yavaşlatır. Cilt kök hücrelerinin canlılığını arttırır. Kronolojik yaşlanmaya karşı koyar. 

Sizi Arayalım