BODYMAG SLIM

KATALOG - PDF İndir

BODYMAG SLIM İLE HIFEM TEKNOLOJİSİ “SİHRİ”

Ameliyatsız popo kaldırma, sıkılaştırma ve karın kası geliştirmedeki en etkili yardımcınız!

 • Yağ Yakımı
 • Kas Yapımı
 • 1 seansı 1 hafalık spora denktir.
 • Supraksimal Kas Kasılmaları ile yağ yakarken, kas oluşumunu destekler.

BODYMAG SLIM İLE EFOR HARCAMADAN ŞEKİLLENİN

Geleneksel estetik tedaviler yalnızca kilolu insanlara hitap eder. İnsan vücudunun %35’ini oluşturan kaslarımızı hesaba katmazlar. BODYMAG SLIM ileri seviye kas tonlama ve yağ hücresi azalımını tek bir tip işlemle sağlıyor ve bıçak altına yatmaya da gerek kalmıyor. Abdomen ve belin yan kısımları gibi ulaşılması zor ve yağlı bölgelerde iyileştirilmiş bir ton ve kontur isteyen hastalar için ideal bir “düal tedavi”dir.
BODYMAG SLIM ayrıca popüler fakat tartışmaya açık cerrahi ve enjekte edilebilir kalça kaldırma prosedürleri için de öngörülebilir ve non-invazif bir alternatiftir.

BODYMAG SLIM’in gücü Yüksek Yoğunluk Odaklı Elektromanyetik HIFEM teknolojisi uygulamasıyla desteklenir. Bu eşsiz magnefik alan cilde nüfuz ederek yağ ve kas dokusuna ulaşır. Nüfuz ettikten sonra, yağ hücrelerinde hızlı bir metabolik reaksiyonun yanı sıra, üretilen enerji ile 20,000 süpramaksimal kas kontraksiyonu azaltılır. Bu güçlü kas kontraksiyonları insan beyni taraından sağlanamaz ve kas oluşturmak ve yağ yakmak için kritik öneme sahiptir. 

İsteğe bağlı yapılan kontraksiyonlar yağ hücrelerinden istenen enerji talebini arttırabilir. Serbest kalan epinefrin lipolizi başlatması için yağ hücrelerine sinyal gönderir. Trigliserid formunda depolanan yağ, enerji kaynağı olarak kullanılan serbest yağ asitlerine (FFA’lar) ve gliserole bölünür.
Yoğun süpramaksimal kontraksiyonlar, yağ hücrelerinde süpramaksimal lipolize yol açan kaskad etkisini tetikleyen epinefrin salınımını arttırır. Stimülasyon çok hızlı ve yoğun olduğundan, lipolitik reaksiyon oldukça fazla olur ve FFA’lar adipositte aşırı şekilde birikmeye başlar.
FFA'nın aşırı akışı hücrelerin fonksiyonunun bozulmasına ve apoptozun – programlı hücre ölümübaşlamasına sebep olur. 3 ölü hücreler çöker ve de doğal olarak sökülüp atılır.

High EMS ile hedeflenen kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür bir şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ yakımında artış tespit edilir.


UYGULAMA BÖLGELERİ
 • Karın Kasları
 • Ön bacak
 • Arka Bacak
 • Omuz ve Kol Kasları
 • Gluteal Kasları

ARTAN KAS YOĞUNLUĞU VE HACMİ İŞLEM SONUÇLARI

HIFEM teknolojisi istemli eylemlerle sağlanamayan supramaksimal kontraksiyonları teşvik eder. Supramaksimal kontraksiyonlara maruz kaldığında, kas dokusu bu ekstrem koşula adapte olmaya zorlanır. Kas örneğin miyofibrilin büyümesi (kas irileşmesi) ve yeni protein zincirlerinin ve kas liflerinin oluşumu gibi kasın iç yapısının derinden yeniden şekillenmesi ile karşılık verir.

Sadece 30 dakikalık bir tedavi ile BODYMAG SLIM, kaslarınızı 20.000 kereden fazla çalıştırarak, yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlar. Buna inaktif egzersiz denir, bu egzersiz kas gelişimini sağlayıp, yağ yakımını arttırır. Tesla 7 yoğunluğu sayesinde sağlanan enerji ile derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametrelere göre uygun mod seçilir ve kasları yoğun biçimde çalıştırır.

Harekete geçirilen kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakımına yardımcı olur. Ayrıca yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

 • Eşsiz bir soğutma sistemine sahiptir. Hava soğutma veya yağ soğutma sistemiyle çalışan diğer cihazlarda belli bir seans sonrası başlık değiştirilmesi zorunludur. Fakat BODYMAG SLIM, aplikatörü içerisindeki patentli korumalı su soğutma sistemi uzun süreler kullanım için uygundur.
 • Oldukça keskindir – Yalnızca tedavi edilen dokulara nüfuz eder ve değiştirir; çevresindeki dokulara dokunulmaz.
 • Enjeksiyon gerektirmez – Tamamen non-invazif bir işlem.
 • Riskler ve durma süresi minimuma indirilmiştir – Cerrahi işlemler genellikle daha uzun iyileşme süreleri ve komplikasyonlar açısından daha büyük risklere sahiptir. Her hasta farklı olsa da, Kilo
 • Verdirme Takımı genellikle 2 hafta arayla 30 dakikalık 4 ile 6 tedavi önermektedir. Sonuçlar,tedaviyi takiben 3 – 6 ay arasında sürekli ve fark edilebilir iyileşme ile zaman içerisinde kendisini gösterir.


BODYMAG SLIM EŞSİZ BIR SU SOĞUTMA SİSTEMİNE SAHİPTİR.

Hava soğutma veya yağ soğutma sistemiyle çalışan diğer cihazlarda belli bir seans sonrası başlık değiştirilmesi zorunludur. Fakat BODYMAG SLIM, aplikatörü içerisindeki patentli korumalı su soğutma sistemi uzun süreler kullanım için uygundur. Özel olarak tasarlanmış aplikatörler 24 saat çalıştırılabilir, benzersiz soğutma sistemiyle, uygulama yapılan alana stabil ve yoğun bir stimülasyon sağlar.

BODYMAG SLIM Cihazının Teknik Özellikleri:

Teknoloji: HIFEM
Yoğunluk: 7 Tesla
Soğutma Sistemi: Su
Başlık: 2 Parça
Ekran: 9.7 TFT Dokunmatik Ekran
Maksimum Kontraksiyon: 30 dk.’da 20.000 ve üzeri

Sizi Arayalım