Leke Giderici Nemlendirici Krem - 30ml

AHA + C Vitaminli Canlandırıcı, Leke Açıcı, Yenileyici Serum...

AHA ve C Vitamini bazlı serum ince çizgi ve kırışıklıkları azaltıp cilt yüzeyindeki genişlemiş gözenekleri sıkılaştırırken cilt üzerindeki lekeleri gözle görünür şekilde açar. Yoğun gençleştirici etkisi cilt yüzeyini ipeksi bir görünüme kavuşturur. Cilt yenilenmesini stimüle eder. 

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Glikolik asit: Şeker kamışı ve yeşil üzümden elde edilir, korneositlere katılan bağlayıcıyı çözmek için keratoplastik bir etki üretir. Bu durum, cildin yer betiminin tüm gelişimi ile görülebilen cildin yüzeyinde olağandışı bir yenilenme, küçük kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin yok olması ile sonuçlanır.

Laktik asit: Ekşi süt ve yoğurtta bulunan laktozdan elde edilir. Güçlü bir nemlendirme etkisine sahiptir ve cildin doğal nemlendirme etmeninin temel bir bileşimidir.

Malik asit: Tercihen ekşi veya yeşil çeşitliliklerindeki elmalardan elde edilir, cilt metabolizmasını hızlandırdığı kanıtlanmıştır.

Tartarik asit: Olgun üzüm ve asmalarda bulunabilir. Cildin rengini aydınlatır.

Sitrik asit: Narenciye meyvelerinden çıkartılır (limonlar, greyfurt, bergamotlar, portakallar, mandalinalar), cilt tonu üzerinde aydınlatıcı bir etkiye sahiptir.

Sizi Arayalım