Dermacure Advanced Recovery Program- Gelişmiş İyileştirme Programı 1. Adım_Serum 8 ml

Kimyasal peeling işleminin agresif bir tedavi olması nedeniyle, daha iyi ve sağlıklı sonuç alabilmek için işlem sonrası evde uygulanacak bir tedavi reçetesi verilmelidir.  Bu nedenle işlem sonrası kullanılmak üzere geliştirilmiş Epidermal Growth Factor(EGF) içeren iki aşamalı bir program oluşturulmuştur. 

Son derece güçlü yenileyici özelliğe sahip, canlandırıcı etkisi olan, peeling işlemi sonrası hızlı ve muhteşem bir cilt iyileştirme sağlayan yüksek konsantreli yüz serumu. İçeriğindeki Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) sayesinde hasar görmüş katmanların epitel yenilenmesini uyarır ve hızlandırır. Kollajen, elastin ve glikozaminoglikan oluşumu için hücre aktivatörü görevi görür.

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Lactone: Cildin koruma sistemini hareke geçirir ve iyileşmesine yardımcı olur. Tahriş ve iltihabı azaltır. Yaşlı ve gergin hücreleri canlandırır. 

PhytoCellTec Argan: Dermis kök hücrelerini canlandırır ve korur. Cildi kalınlaştırır ve sıkılaştırır. Hücreleri gençleştirir. 

Argilerox: İfade çizgilerini ve kırışıklıkları azaltan bir peptittir. Ayrıca bu problemleri tetikleyen içgüdüsel hareketleri kontrol eder ve azaltır. Kırışıklık önleme işlemini uzun ömürlü etkisini artırır.

EGF: Sebze kökenli bir büyüme faktörüdür. Keratinosit çoğalmasını ve hareketini uyarır. Fibroblast çoğalmasını destekler. Kollajen, elastin ve hücre dışı matrisin diğer proteinlerinin sentezini arttırır. Epitel yenileme ve deri onarımı sürecini hızlandırır. Melanin üretimini azaltır. 

Sizi Arayalım