Dermacure Advanced Recovery Program- Gelişmiş İyileştirme Programı 2. Adım_Maske 50 ml

Kimyasal peeling işleminin agresif bir tedavi olması nedeniyle, daha iyi ve sağlıklı sonuç alabilmek için işlem sonrası evde uygulanacak bir tedavi reçetesi verilmelidir.  Bu nedenle işlem sonrası kullanılmak üzere geliştirilmiş Epidermal Growth Factor(EGF) içeren iki aşamalı bir program oluşturulmuştur. 
Cilt yapısının dayanıklılığını ve enerjisini geri getiren yoğun besleyici aktif maddeler açısından zengin yüz maskesi. Peeling işleminden sonra cildinizde olağanüstü bir rahatlık hissi sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirir ve dengeler. Epidermis dokusunun hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Alfa Bisabolol: Papatya çiçeğinin ana aktif bileşenidir. İnflamatuvar karşıtıdır, iyileştirici ve anti-mikrobiyal etkileri vardır. 

Caresoft: Cildin pH değerini kontrol etmek için vücut içerisinde harekete geçer. Hücreler arasındaki bağlanmayı geliştirir. Bariyer fonksiyonunu yeniden kurar. Cilt reaktifliğini ve hassasiyetini azaltır.

Allantoin: Cildin doğal iyileşme ve yenilenme sürecini hızlandırır. Ağrı hissini azaltır. Antiseptik ve nemlendirici etkileri vardır. 

Pantenol: Derinlemesine nemlendirir. İyileştirir ve onarır.

Sizi Arayalım