Dermacure Age Correction Peel_Forte- Anti-Aging Peeling 100 ml

Gözle görülebilen yaşlanma belirtilerini gidermek için Laktik, Fitik ve Gilikolik asitlerin kombinasyonundan oluşan peeling. Korneositler arasındaki bağın azaltılmasını ve epidermal hücrelerin derinlemesine değişimini sağlar. Cildin dokusunu ve yoğunluğunu yenileyen kollajen liflerinin ve elastik dokunun destek yapısını yeniden kuran elastin liflerinin neosentez süreçlerini uyarır. İfade çizgilerini ve kırışıklıkları açar, genişlemiş gözeneklerin görünümünü iyileştirir, koyu renk lekelerin ve hiperpigmente alanların tonunu yeniden ayarlar. Görünür bir şekilde cildi değiştirir; aydınlık, parlak, yenilenmiş ve sıkı bir görünüm verirken cildin ışıltısını artırır.

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Glikolik: Düşük moleküler ağırlığı sayesinde derinden nüfus eder ve yaşlanmanın en ana problemlerinden biriyle savaşır: metabolizmayı yavaşlatmak. Kolajen (Cildin sıkılığını koruyan ve kırışıklık görünümünü düzelten yapısal bir protein) üretimini arttırır.  Cildin yenilenmesini destekler ve düzeltir. Proteinleri birleştiren bağlantıları yok edebildiği için siyah noktaları ortadan kaldırır.

Laktik: Cilde kontrollü nüfus eden bir asittir.  Ölü hücreleri yok eder. Kırışıklıkları ve sıkılığı iyileştirir. Aydınlatır. Renksizleştirir. Su tutma kapasitesi ile hidrolipid cilt bariyerini (seramidleri) arttırır. 

Fitik: Mükemmel bir antioksidandır. FR eylemini önler. Beyazlatma faktörü demir girişini engeller.

Sizi Arayalım