Dermacure Essential Correction Peel_Soft- Temel Düzeltme Peeling 100 ml

Hassas ve problemli ciltlerde ileri düzeyde yenilenme için Azelaik, Laktik ve Mandelik asitlerin kombinasyonundan oluşan düzeltici (yatıştırıcı) peeling. Korneositler ve stratum corneum arasındaki bağlantının kesilmesine, dermisin dış katmanının atılmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. 
Özellikle hassas ciltlerde yanma hissini ve kızarıklığı en aza indirir ve kademeli olarak hücre yenilenmesini hızlandırır. Daha net bir tonlama ile zamanla oluşan kusurlardan kurtulmuş, yeni, daha güzel, pürüzsüz, yumuşak ve parlak bir cilt oluşturur.  
Kolajen ve elastin liflerinin üretimini uyarır, deriyi yeniden yapılandırır, dokusunu geliştirir, ciltteki nem oranını ve cildin esnekliğini artırır, hassas ve nemsiz cilt tipinin ihtiyacı olan korumayı sağlar.

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Azelaik: Akne ve hiperpigmentasyonun koyu ciltte sonradan ortaya çıkan yanma hissine neden olmadan iyileşmesini sağlar. Bakteriye bağlı iltihap, kızarıklık ve lezyonları azaltır. Bunun yanı sıra melazmanın giderilmesine yardımcı olur. 

Laktik: Cilde kontrollü nüfus eden bir asittir.  AHA grubu asitler arasında en küçük moleküllü asit olması ve cilde mükemmel nüfuz etmesi sebebiyle ayrıcalıklı bir öneme sahiptir. Bu bileşen korneal tabakasındaki nem seviyesini onarmaya yardımcı olur. Sebum atımını geliştirerek pilosebasöz (Kıl folikülü ve etrafındaki yağlı bez ile birlikte pilosebase birim olarak adlandırılırlar) bezciklerinin tıkanmasını engeller. Kolajen üretimini destekler. Temizleyici bir bileşendir. Beyazlatıcı, depigmente edici ve parlatıcı etkileri vardır. Koyu renk ciltler için daha belirleyicidir. 

Mandelik: Tahriş hissini azaltmaya yardımcı olmak için yavaş emilim sağlar. Bu bileşen ışığa karşı duyarsızdır. Tahrik etmeyen özellikleri sayesinde akneli, roza hastalıklı ve siyah noktalı ciltler için idealdir.  Koyu foto tipli insanlarda tahriş edici bir hiperpigmentasyona neden olmaz. Depigmentasyon etkisi vardır ve melanin üretimini engeller. Korneal tabakanın daha güzel, esnek ve nemli olmasını sağlar. Hücre rejenerasyonunu etkinleştirir. Papiller dermisteki kolajen, elastin ve glikozaminoglikan (GAGs) sentezini arttırır. 

Sizi Arayalım