Yağlı ve Akneli Ciltler için Nemlendirici Krem - 50ml

Nemlendirir, Parlamayı Ortadan Kaldırır Ve Cildin Doğal Dengesini Geri Kazandırır…

Karma, yağlı ve akneye yatkın ciltler için dengeleyici terapi sağlayan hafif jel kıvamlı krem istenilen seviyede nem sağlarken ciltteki fazlalık yağı ve parlamayı azaltır, sebum salgısını dengeleyip komedon oluşmasına engel olur. İçeriğindeki çinko ve biotin antiseptik ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. 

Balancing Lotion’dan sonra uygulanması önerilir.

Perakende Satış Boyu: 50 ml
Profesyonel Satış Boyu: 250 ml

PROFESYONEL AKTİF İÇERİKLER:

Biyotin: Bölgesel olarak uygulandığında bu vitamin, lipid sentezini düzenleyerek ve normalleştirerek sebasöz aşırı salgısını azaltır. Böylece, ciltteki aşırı sebum ve komedon görünümü ile de savaşır.

Çinko: Bu antiseptik mineral, cilt lezyonlarının iyileşme ve canlanma aşamasında yardımcı olur. Buna ek olarak, nazik soyulma etkileri sayesinde gözenekler için derin bir temizleme sağlayarak ve ciltteki yabancı maddeleri ortadan kaldırarak yenilenmeyi harekete geçirir. Bu nazik soyulma etkisi, cilde daha pürüzsüz ve daha bütün bir görünüm sağlamak için, foliküler kanalları ve gözenekleri tıkayabilecek olan stratum corneumdaki hücrelerin bağlantısını azaltır.

Dulavraotu Özü: ciltteki yabancı maddeleri yok etme yetisine sahip düzenleyici ve arındırıcı etkileri sayesinde dulavraotu, yağlı ciltlere ve erken çıkışlara karşı belirtilen en uygun bitkidir. Güçlü anti-inflamatuvar ve rahatlatıcı etkiler.

Silis: Matlaştırıcı etkili polimer.

Paraben yok.

Sizi Arayalım