İnci Peeling - 250ml

Hafif ovalama yoluyla cildi derinlemesine temizleme, nazik bir şekilde soyma, besleme ve tonlama için tasarlanmış sıvı çözelti...

İnci tozu, cildin koruyucu rolünü dış etkenlere karşı güçlendirerek, rejenerasyon ve hücresel onarım süreçlerini sağlayan yeni sitokeratin sentezini arttırır. Yaşlanma karşıtı tedaviler için mükemmeldir ve yüzdeki siyah noktalar için beyazlatıcı etkisi vardır. ENZIMATIC SCRUB ENZ _P49 ile birleştirildiğinde özel formülü sayesinde dökülme hareketini yoğun hale getirir. Aydınlatıcı etki. 

Profesyonel Boy: 250 ml

PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER:

Betain bitkisi: Cildin nem dengesini kontrol etme kapasitesine sahip nemlendirici. Cildi mekanik ve kimyasal saldırılara karşı (hassas ciltler için ideal) korur ve fibroblast ve kolajen üretimini arttırır (kırışıklık karşıtı etki). 

Aloe vera özü: Su moleküllerini tutma özelliği sayesinde cilt üzerinde nemlendirici ve düzleştirici etkiye sahiptir. Cildin esnekliğinden sorumlu liflerin büyümesini tetikler ve canlandırıcı özelliklere sahiptir. Anti-inflamatuar. 

Kolza tohumu asidi: Tamamen doğal ve palmitatsız olan biyoteknolojiden elde edilen mükemmel çözündürücü ve temizleyici özellikli Soforolipid. Köpüklenme yok, yapışma yok. 

Pearl powder: Nazik soyulma ve aydınlatma etkileri.

Sizi Arayalım